Папа зателефонував до сім’ї, яка виховує прийомних хворих дітей

28 січня, 10:31
Світові
Папа зателефонував до сім’ї, яка виховує прийомних хворих дітей - фото 1
Папа Франциск подзвонив італійській прийомній сім’ї, яка виховує двох дітей з вадами розвитку, та подякував за увагу до хворих і нужденних підлітків.

«У мене було відчуття, що я розмовляю з другом. Він хотів познайомитися з історіями наших дітей», — розповіла Катерина, яка довго не могла повірити, що чує голос Святішого Отця по телефону, пише CREDO.

Про цю сім’ю Франциск дізнався від їхніх друзів, у яких також є діти з інвалідністю. Нещодавно вони побували на аудієнції у Ватикані, де вручили Папі листа від Катерини, Бруно та їхніх дітей з описом реалій життя. Вони, зокрема, написали Папі, що їхня прийомна дочка не ходить і не розмовляє, але завдяки імплантації спеціального протезу слухає улюблену музику і може чути голос своїх близьких.

Також батьки написали про двох рідних синів, один із яких страждає на аутизм. До листа вони додали фотографію, на якій уся сім’я дивиться по телевізору «Ангел Господній» з Папою Франциском.

Жінка розповіла ANSA, що не очікувала дзвінка від Папи, хоч і вказала свій телефонний номер у листі.

Катерина і Бруно живуть поблизу Турина і належать до Спільноти Йоана XXIII. Майже десять років тому вони відчинили двері свого дому дітям, які опинились у скруті, й на сьогодні подарували надію вже п’ятнадцяти таким підліткам.

Незадовго до пандемії сім’я долучилася до програми «Забери мене додому». Мета програми — привернути увагу сімей до потреб дітей, яких батьки покинули після народження і які опинилися у скрутному становищі. Зателефонувавши, Франциск подякував за все, що ці люди роблять для хворих і нужденних дітей.