Папа: "Молімося за український народ"

30.01.2023, 10:05
Католики
Папа: "Молімося за український народ" - фото 1
В останню неділю січня, позначену присутністю на площі Святого Петра у Ватикані наймолодших римлян з їхнім закликом до миру, Папа Франциск знову згадав про Україну.

«А тепер щиро вітаю дітей і підлітків Католицької акції Римської дієцезії! Ви прийшли з “Караваном миру”. Дякую вам за цю ініціативу, дуже цінну цього року, бо коли маємо на думці багатостраждальну Україну, наші зусилля та наша молитва за мир повинні бути ще сильнішими. Не забуваймо про Україну та молімося за український народ, який зазнає великої кривди», – сказав Папа Франциск, передаючи під час недільної зустрічі з вірними слово представникам Дитячої Католицької акції Римської дієцезії.

«Тренуйся задля миру!» – під таким гаслом в неділю, 29 січня 2023 р., відбувся щорічний «Караван миру», який в останню неділю січня, місяця, який розпочинається Всесвітнім днем миру, збирає дітей і підлітків, що беруть участь у душпастирських програмах Католицької акції в Римській дієцезії, щоби на ввесь Рим та цілий світ заявити про глибоке прагнення миру.