Папський нунцій відвідав катедральний собор УГКЦ у Харкові

27.12.2023, 11:39
Католики
Папський нунцій відвідав катедральний собор УГКЦ у Харкові - фото 1
Архиєпископ Вісвальдас Кульбокас 25 грудня завітав до катедрального собору Святого Миколая Чудотворця УГКЦ у Харкові. Бажаючи пережити Різдво на Сході України, у місті, постраждалому від війни, архиєпископ вперше відвідав Харків.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У катедральному храмі УГКЦ Папський нунцій заколядував, поспілкувався з молоддю та познайомився з парафіяльним соціальним служінням. Владика Василь Тучапець показав йому церковні приміщення, які під час війни служать гуманітарними складами, розповів про видачі гуманітарної допомоги, які щотижня відбуваються на подвір’ї собору, а також познайомив почесного гостя з роботою Пункту незламності.

Папський нунцій відвідав катедральний собор УГКЦ у Харкові - фото 127263

Крім того, у римо-католицькому катедральному соборі Успіння Богородиці Папський нунцій очолив Різдвяну Месу, на якій йому співслужили владика Павло Гончарук, ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ, і владика Василь Тучапець, екзарх Харківський УГКЦ.

Також архиєпископ Кульбокас зустрівся з міським головою Харкова Ігорем Тереховим і відвідав райони Харкова, постраждалі від російських обстрілів.