Папу Франциска виписали з лікарні

02.04.2023, 09:18
Католики
Папу Франциска виписали з лікарні - фото 1
В суботу, 1 квітня 2023 р., Папу Франциска виписали з лікарні ім. Аґостіно Джемеллі. Папа подякував ректору Католицького Університету, до структури якого належить лікарня, та всьому медперсоналові, а перед від’їздом помолився з батьками, які вночі втратили дитину. Він також здійснив подячну прощу до базиліки Пресвятої Богородиці.

Про це інформує Радіо Ватикану.

Перед тим, як залишити медичний заклад, який є осередком Медичного факультету Італійського Католицького Університету, Папа Франциск привітався з ректором Франко Анеллі та його помічниками, з генеральним директором лікарні Марко Елефанті та з медичним персоналом, який опікувався ним під час госпіталізації.

Перед від’їздом, вийшовши з автомобіля, Святіший Отець також привітався з людьми, які чекали на нього. Він обійняв пару, які цієї ночі втратила доньку, проказавши разом з ними молитву.

З лікарні Папа від’їхав до базиліки Santa Maria Maggiore. Перед чудотворною іконою Пресвятої Богородиці Salus Populi Romani він підніс особливу молитву за дітей, яких напередодні відвідував у відділенні Педіатричної онкології та дитячої нейрохірургії, а також за усіх хворих і тих, хто страждає через недугу та втрату своїх близьких.

Нагадаємо, що Папу ушпиталили 29 березня з діагнозом бронхіту інфекційного походження.