Папуаси просять Патріарха Кирила розпочати в країні православну місію

Понад сто корінних жителів Папуа - Нової Гвінеї написали колективне звернення до Патріарха Кирила з проханням почати в країні православну місію.

Як повідомили "Інтерфаксу" в понеділок у Фонді ім. Миклухо-Маклая, навернення місцевих жителів до православ'я почалося в січні-лютому 2020 року з подорожі на острови настоятеля парафії Воздвиження Хреста Господнього в Тайбеї єрея Кирила Шкарбуля.

Священик відвідав провінцію Східний Сепик, і після бесід з ним прийняти православ'я вирішив цілий клан, який являє собою кілька поселень, де проживають близько 1000 чоловік. Потім отець Кирило прибув на острів Бугенвіль, жителі якого також проявили інтерес до нової для них віри.

За словами російського священика, кілька жителів Папуа - Нової Гвінеї прийняли хрещення практично відразу, ставши першими православними в цій країні, ще більше сотні стали оглашеними і зараз готуються до входження до Православної Церкви.

Новонавернені православні папуа-новогвінейці запропонували ділянки землі в провінції Східний Сепік і в місті Порт-Морсбі під будівництво православних храмів, повідомили у фонді.

Нагадаємо, минулого тижня Синод РПЦ розширив сферу своєї пастирської відповідальності на Папуа - Нову Гвінею.