Патріарх Святослав освятив паски для українських воїнів

22 квітня, 11:00
Суспільство
Патріарх Святослав освятив паски для українських воїнів - фото 1
21 квітня, у Великий четвер, на подвір’ї Патріаршого собору Воскресіння Христового Глава УГКЦ Блаженніший Святослав освятив паски та інші великодні страви для українських військових.

Привітання від Предстоятеля УГКЦ та освячені паски воїнам передадуть військові капелани, які цього року чисельно зголосилися відвідати наших захисників на Великдень. Групи військових душпастирів, за координацією Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, виїхали на великодні візити по всьому українському фронті. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Сьогодні, як ніколи, український захисник – це той, у чиїх руках наше сьогодення і майбуття. І сьогодні, як ніколи, він потребує підтримки Христа воскреслого. Тому цю звістку про Божу перемогу над смертю, про перемогу Христа, про Його воскресіння, саме капелани сьогодні покликані рознести по всій українській землі, зраненій війною, засмученій смертю і горем, але якій ніколи не бракувало надії. А військовий капелан – це завжди свідок надії!» – наголосив о. Андрій Зелінський, ТІ, заступник керівника Департаменту військового капеланства.