Патріарх Александрійський поінформував архиєпископа Синая про антиканонічне вторгнення Росії в Африку

20 січня, 14:10
Православні
Патріарх Александрійський поінформував архиєпископа Синая про антиканонічне вторгнення Росії в Африку - фото 1
Патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор 20 січня ма годинну зустріч у Патріаршому вікаріаті Каїра з архиєпископом Синайським Даміаном.

Предстоятель Александрійський обговорив з Архиєпископом Синайським питання, що стосуються Стародавнього Другого Престольного Патріархату та Священної Архієпархії Монастиря Святої Катерини Синайської, повідомляє orthodoxtimes.

Як йдеться у повідомленні, Патріарх Феодор поінформував Архиєпископа Синайського про створення так званого Екзархату Російського Патріархату в Африці, про засудження Синодом Александрійського Патріархату вторгнення Росії в його юрисдикцію та в його місіонерську роботу в Африці.

Патріарх Феодор, висловлюючи неподільне церковне та духовне співробітництво з Синайською Архиєпархією, здійснив практичну підтримку Синайської Архиєпархії, посилаючи одного зі своїх священиків для літургійних потреб у монастир у Каїрі, а також у місто Райто Синайський.

У зустрічі взяли участь Патріарший вікарій Каїра митрополит Мемфіський Никодим та Генеральний вікарій зазначеної єпархії архимандрит Михаїл Закі.