Патріарх Кирил назвав ракету "Орєшнік" "стоп-машиною"

28 листопада, 17:54
Світові
Патріарх Кирил назвав ракету "Орєшнік" "стоп-машиною" - фото 1
Предстоятель РПЦ Кирил у четвер на сесії, очолюваного ним Всесвітнього російського народного собору (ВРНС) виступив із низкою політичних заяв.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Він закликав православних християн не відчувати надмірного страху через можливе застосування ядерної зброї, прирівняв язичництво до нацизму, заявив про загрозу "заміщення корінного населення" мігрантами, а також висловив надію на "возз'єднання України з Росією". Він також прокоментував завданий російськими військовими по Україні удар балістичною ракетою "Орєшнік".

Кирил і раніше використовував трибуну ВРНС для заяв, спрямованих на різку критику Заходу та підтримку політики російської влади. Формально організація не пов'язана з РПЦ, однак у її роботі бере участь, чи брали участь, безліч церковних єрархів та пов'язаних із Церквою громадських діячів, у тому числі засновник каналу "Царгород" бізнесмен Костянтин Малофєєв.

Говорячи про ракету "Орєшіик", Кирил назвав її "стоп-машиною" та "фантастичною зброєю", яка вводить Захід у "здивування і якийсь жах".

Вкотре Предстоятель РПЦ де-факто висловив підтримку війні в Україні, наголосивши на благодійності включення до складу Росії українських регіонів. За його словами, відбулося возз'єднання Донбасу з Росією, а в майбутньому висловив сподівання Кирил, відбудеться і "возз'єднання України з Росією".

Кирил також обрушився із різкою критикою на неоязичництво, назвавши його "великою небезпекою для країни". При цьому він навів приклад України, де нібито "неоязичники за потурання влади набули такої сили, що створили власні воєнізовані підрозділи, засновані на нацистській ідеології". "Язичництво дорівнює нацизму", - підсумував Кирил.

Найбільшу увагу останнім часом привернули дії та висловлювання колишньої російської прокурорки Криму та депутата Держдуми Наталії Поклонської, яка прямим текстом заявила, що не сповідує християнство, і дуже відверто натякнула на свою прихильність до неоязичницьких вірувань.