Патріарх Кирил виголосив промову на честь ліквідованого терориста Владлена Татарського

Патріарх Кирил виголосив промову на честь ліквідованого терориста Владлена Татарського - фото 1
Патріарх Московський Кирил виступив із промовою на честь ліквідованого у Санкт-Петербурзі терориста і карного злочинця Максима Фоміна, відомого як Владлен Татарський.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пропагандистський телеграм-канал.

"З великою скорботою дізнався про терористичний акт, скоєний у моєму рідному місті Санкт-Петербурзі. Внаслідок злочину загинув військовий журналіст Максим Фомін, відомий як Владлен Татарський, і постраждали десятки людей, багато з яких перебувають зараз у лікарнях у тяжкому стані", - каже Кирил.

"У непростий час випробувань ми маємо бути єдиними і згуртованими перед загрозою, що походить від терористів, які прагнуть посіяти в нашому суспільстві страх і поділ. Саме такими є справжні наміри людиногубці від початку і отця брехні (Ів. 8:44), який, бажаючи лише множення зла і страждань, керує сьогодні і діями безбожників, які в ці дні намагаються захопити серце Святої Русі - Києво-Печерську лавру, і тими, хто вбиває мирних жителів у російських регіонах", - продовжує він у дусі російської пропаганди, ані слова не сказавши про злочини військ РФ в Україні.

Кирил також зазначає, що він нібито молиться Милостивому Господу, щоб "Він зберіг усіх нас у тверезодумності та бадьорості духу, благословив і зміцнив сили всіх, хто нині мужньо бореться заради утвердження миру, добра і справедливості".