Патріарх Кирил закликав росіянок не робити абортів, а віддавати дітей Церкві

14 травня, 13:00
Світові
Патріарх Кирил закликав росіянок не робити абортів, а віддавати дітей Церкві - фото 1
Патріарх Російської Православної Церкви (РПЦ) Кирил закликав росіянок відмовлятися від абортів і збільшувати чисельність населення країни. Про це він заявив під час звернення до учасників "Загальноцерковного з'їзду із соціального служіння", стенограму звернення розмістив 13 травня сайт РПЦ.

"По-перше, аборт – це гріх, а по-друге, відмова від абортів чи їх значне скорочення змінює саму природу нашої держави. [...] Але ми не просто заявляємо свою позицію – ми простягаємо руку допомоги кожній нужденній жінці. [...] Якщо ви не можете виховати дитину, але ви її народили або готові народити, – не вбивайте дитини, народіть і віддайте нам, церкві, і ми зробимо все, щоб виховати й підняти на ноги ваше дитя", – сказав глава РПЦ, інформує видання "Гордон".

Кирил підкреслив, що говорив про це раніше.

За його словами, церква ніколи не перешкоджатиме, щоб мати могла відвідувати свою дитину, "відчувати єдність зі своєю дитиною".

Кирил назвав аборти "страшною проблемою", рішення якої, "безсумнівно, збільшить тривалість життя й чисельність" населення РФ.

За даними Федеральної служби державної статистики РФ, у країні станом на 2020 рік нараховують 146,7 млн осіб.