• Головна
  • Новини
  • Патріарх Святослав (Шевчук): В Україні відбуваються процеси, які, схоже, ніхто не контролює...

Патріарх Святослав (Шевчук): В Україні відбуваються процеси, які, схоже, ніхто не контролює

15.02.2012, 16:01
Патріарх Святослав (Шевчук): В Україні відбуваються процеси, які, схоже, ніхто не контролює - фото 1
Ми сьогодні в Україні переживаємо дуже складний період історії і нашої держави, і Церкви, зокрема її присутності в державі.

Патріарх УГКЦМи сьогодні в Україні переживаємо дуже складний період історії і нашої держави, і Церкви, зокрема її присутності в державі. Нині відбуваються такі процеси, які, створюється враження, ніхто не контролює, і ми не знаємо, що завтра нас чекає.

Про це Предстоятель Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав (Шевчук) сказав у Німеччині на зустрічі з представниками духовенства та благодійної організації "Церква в потребі", повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

До Німеччини Глава УГКЦ прибув 11 лютого зі своїм першим офіційним візитом.

За твердженням Предстоятеля УГКЦ, у такий період невизначеності «люди не вірять нікому, але довіряють Церкві».

«Дуже цікаво, що люди сьогодні набагато більше довіряють Главі Церкви, аніж Главі держави. Це означає, що наша Церква відіграє величезну роль у житті українського народу. Найперше – у розбудові громадянського суспільства в нашій державі. Завдяки економічній незалежності від держави ми маємо свободу говорити правду», – наголосив він.

Предстоятель УГКЦ також подякував благодійній організації «Церква в потребі» за підтримку, яку та з часу свого заснування надає багатьом потребуючим, зокрема УГКЦ, і висловив сподівання, що й надалі надаватиме.