• Головна
  • Новини
  • Патріарх Святослав став доктором Honoris Causa Фордгамського університету в США...

Патріарх Святослав став доктором Honoris Causa Фордгамського університету в США

22.11.2011, 14:15
Патріарх Святослав став доктором Honoris Causa Фордгамського університету в США - фото 1
Заснований у 1841 році, Фодргам є єзуїтським університетом у Нью-Йорку, який пропонує освіту, характерну для єзуїтської традиції, близько 14 тис. 700 студентів.

Патріарх Святослав 20 листопада 2011 року отримав почесний ступінь доктора гуманітарних наук (Honoris Causa) Фордгамського університету в США. Того ж дня в університетському храмі відбулося благословення архиєпископського герба Блаженнішого Архиєпископа-емерита кардинала Любомира (Гузара). Молитву благословення герба прочитали Глава УГКЦ та Архиєпископ Нью-Йорка Тимоті Долан, Президент Конференції католицьких єпископів США.

Фордгам.jpg

"Цей почесний докторат є нагородою не для мене, а для моєї Церкви мучеників, - сказав Предстоятель УГКЦ на церемонії вручення докторату. Це служіння я перейняв від моїх попередників і здійснюю як Глава Української Греко-Католицької Церкви. Я особисто досвідчував цю Церкву, коли її зневажали та принижували. Однак, незважаючи на все це, вона залишилася правдивою Церквою воскреслого Христа. Саме ця Церква послала мене до вас сьогодні, і саме для неї, за її християнську мудрість та інтелектуальне життя сьогодні відбувається це нагородження".

"Плекаючи мрії славних попередників і будучи обраним для втілення в життя власного бачення розвитку Церкви, Блаженніший Святослав несе відповідальність за пастирське піклування про душі вірних Церкви, яка налічує понад 5,5 млн віруючих у всьому світі, - говориться в нагородній грамоті. Цей динамічний молодий лідер зробив надзвичайно важливі кроки для зміцнення своєї пастви у світі. Він продовжує використовувати пастирські візити, соціальні медіа і проповіді, щоб розповсюджувати своє послання єдності у вірі. Бачення Блаженнішого надихає ще більше служити на благо своєї пастви".

Заснований у 1841 році, Фодргам є єзуїтським університетом у Нью-Йорку, який пропонує освіту, характерну для єзуїтської традиції, близько 14 тис. 700 студентів. Почесний докторат університету свого часу отримали: мер Нью-Йорка Майкл Блумберг, Президент Філліпін Глорія Макапаґал-Арройо, американський дипломат Сержіо Віейра де Мелло, який загинув в Іраку, Ричард Ґолдстоун, колишній суддя Конституційного суду в ПАР, Джастін Лін, в минулому головний економіст Світового банку, і Том Брокав, колишній ведучий нічних новин на телеканалі NBC. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.