Патріарх Святослав у 100-й день війни подякував Богу за допомогу Україні

04.06.2022, 11:00
Католики
Патріарх Святослав у 100-й день війни подякував Богу за допомогу Україні - фото 1
Сто днів українці боронять свою землю. Сто днів українці стримують російську навалу, яка перевищує усіма ресурсами те, що ми можемо їм протиставити. Водночас ми переживаємо сто днів великого вияву Божої присутності між нами. Про це сказав Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні на 100-й день війни.

Ми віримо, каже архиєрей, що Господь Бог є Той єдиний, на кого нам можна і потрібно надіятися. І сьогодні у цей сотий день війни ми розпочинаємо перший день Декади місійності, що є десятьма днями очікування приходу Святого Духа. У ці дні наша Церква молиться за місійного духа, молиться за те, щоб бути здатною ділитися своєю вірою з тими, хто ще не є сьогодні християнином і не пізнав Ісуса Христа.

«Крокуючи разом дорогою Декади місійності прошу молитися за всіх наших священників, монахів, монахинь, мирян, які проповідують Христа тим, які ще Його не знають. За тих, які звершують це місійне діло нашої Церкви. Я прошу вас про особливу молитву за наших воїнів. Саме вони є для нас сьогодні особливими свідками, свідками присутності Бога, бо там, на лінії фронту атеїстів немає. Навіть, невіруючі відчувають, що там, на тій межі між життям і смертю є Хтось, а Хто Він є знають християни і вказують на присутнього між нами живого Бога у Його Сині Ісусі Христі», – сказав Глава УГКЦ.