Патріарх УГКЦ привітав митрополита Бориса Ґудзяка з 10-річчям архиєрейської хіротонії

26.08.2022, 09:11
Католики
Патріарх УГКЦ привітав митрополита Бориса Ґудзяка з 10-річчям архиєрейської хіротонії - фото 1
Патріарх УГКЦ Святослав особисто та від імені Синоду єпископів Української Греко-Католицької Церкви привітав архиєпископа і митрополита Філадельфійського Бориса Ґудзяка з 10-річчям єпископської хіротонії.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Рівно десять років тому в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові у співслужінні з митрополитом Львівським Ігорем Возьняком та апостольським екзархом у Великобританії владикою Глібом Лончиною ми уділили Вам архиєрейську хіротонію. Час Вашого служіння для вірних нашої Церкви у Франції позначений багатьма звершеннями для Божої слави та розвитку і становлення нашої Церкви на цьому терені. Відтак 2 червня 2019 року в місті Філадельфії ми урочисто проголосили та інтронізували Вас на митрополита нашої Філадельфійської митрополії в США. Відтоді і до сьогодні Ви від „серця до серця служите нашим вірним, яких доля розкидала по розлогих краях США. Для отців і мирян нашої Церкви Ви стали справжнім духовним батьком, який дбає про них і докладає всіх зусиль, щоб Боже слово ширилося і приносило стократній плід“, — мовиться у вітальній грамоті.

«Високо цінуємо Вашу турботу про Український католицький університет, президентом якого Ви є досі. Вашу працю і Ваш внесок важко оцінити, вони безцінні. Рівно ж висловлюємо Вам вдячність за багаторічну участь у Постійному Синоді різного складу, що свідчить про велику довіру до Вас з боку наших влади», — підкреслив Глава УГКЦ.

Окремо у патріаршій грамоті відзначено активне служіння митрополита Бориса для потреб Патріаршої курії. Департамент зовнішніх зв’язків, який архиєрей очолює, є прекрасним інструментом, що служить для представлення нашої Церкви поза межами материнської Церкви в Україні.

«Будьте й надалі для нашого народу та всіх людей, серед кого живете, ясним світильником Божої правди та добрим пастирем Христового стада. Вимолюємо для Вас рясне Боже благословення», — зазначив Патріарх Святослав.