Патріарх УГКЦ зустрівся з послом США в Україні

Патріарх УГКЦ зустрівся з послом США в Україні - фото 1
Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Святослав 19 липня зустрівся з послом США в Україні пані Бріджит Брінк. Зустріч відбулася на прохання пані посла.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У розмові пані посол цікавилася життям УГКЦ. Вона відзначила, що УГКЦ є дуже активною, зокрема в умовах війни, у підтримці людей, які постраждали від війни. Також пані Бріджит Брінк зауважила, що УГКЦ присутня в США, що означає, що це глобальна Церква, яка об’єднує українську діаспору з цілого світу. На її думку, саме тому сьогодні роль греко-католиківє дуже особлива, порівняно з іншими Церквами і релігійними організаціями.

У свою чергу Глава УГКЦ подякував послу США за візит.

«Ласкаво просимо до Києва! Дякую, що посольство США і працівники знову повернулися до праці у Києві. Для нас це дуже важливий знак підтримки», —підкреслив Блаженніший Святослав.

Він також подякував США за те, що підтримують Україну, народ України у непростий момент й роблять все для того, щоб українці справді могли гідним чином пережити непростий етап своєї історії.

Відтак сторони говорили про історію Церкви, про екуменічну ситуацію в Україні. Пані Брінк цікавилася стосунками і способом співпраці в контексті Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Насамкінець Предстоятель УГКЦ підкреслив, що Україна, зокрема католики України, очікують приїзду Папи й сподіваються, що цей візит відбудеться якнайшвидше.