Патріарх Варфоломій в Афінах подякував Єроніму ІІ за підтримку ПЦУ

22 листопада, 12:43
Православні
Патріарх Варфоломій в Афінах подякував Єроніму ІІ за підтримку ПЦУ - фото 1
Цієї неділі в Афінах відбулася Патріарша Літургія, яку очолили архиєпископ Афінський і всієї Еллади Єронім ІІ і Вселенський Патріарх Варфоломій. Він подякував предстоятелю Елладської Церкви за підтримкк у питанні української автокефалії.

У виступі після Літургії архиєпископ Афінський Єронім згадав про 30-річчя патріаршого служіння Вселенського Патріарха Варфоломія, повідомляє Orthodoxtimes.com.

“Ми сьогодні вітаємо Вас як Патріарха православного народу. Ваш внесок багатогранний і важливий. Ви завжди матимете нашу безмежну повагу, любов і підтримку”, — промровив Єронім.

Вселенський Патріарх підкреслив, що “з великою радістю перебуває серед братніх єрархів і представників державної влади, несучи безмежну любов і благословення Матері-Церкви ”.

Він подякував за підтримку Елладської Церкви в складні моменти, зокрема під час Всеправославного Собору на Криті та у визнанні ПЦУ.

“Іноді над нашими головами нависали хмари, але вони не викликали руйнівних опадів, а викликали лише дощ і ейфорію, плідний діалог і співіснування з головних питань Православ’я, зокрема в участі на Священному Синоді на Криті та в питанні української автокефалії. Ми подолали будь-які проблеми у стосунках завдяки міцному зв’язку. Ваше Блаженство, я хочу, щоб ви знали, що ви робите мене щасливим і зворушуєте мене своєю любов’ю до мене”, – додав Вселенський Патріарх.