Патріарх Варфоломій закликав УПЦ МП переглянути свою позицію

Патріарх Варфоломій закликав УПЦ МП переглянути свою позицію - фото 1
Вселенський Патріарх Варфоломій під час промови в Соборі св. Софії в Києві заявив, що готовий вислухати УПЦ МП та закликав її духовенство переглянути свою позицію.

“Запрошуємо у цей священний час та закликаємо від щирого серця братів у Христі, єрархів у цій країні, їхній клір та вірян, які не спілкуються церковно з нами, переглянути свою позицію та сприяти мирному співіснуванню та взаєморозумінню тут людей та православних християн, ділячись з любов’ю самобутністю задля примирення та встановлення терпимості, толерантності, яких усі ми потребуємо.

Ми, як Церква-Матір, готові вислухати проблеми, розвіяти сумніви, зцілити занепокоєння, загоїти травми милістю Божою усіх наших дітей завжди. Проте у межах освяченого церковного передання. Ми твердо віримо, що милість Спасителя нашого Ісуса Христа як і завжди простягнеться щедро над усіма нами і радітимемо відчутним і до того ж таким, що приносять мир, плодам Святого Духа.

На завершення слова, бажаю Вашому боголюбивому Блаженству, Митрополиту Київському, та Вашому Собору преосвященних Архієреїв, ієрархам місцевої церковної присутності Московського Патріархату, благочестивому кліру та усьому благословенному Народові України без винятків та обмежень – благословення, [від] ніжної материнської та турботливої любові Церкви-Матері”, – сказав Патріарх Варфоломій.