Патріарша фундація «Мудра справа» УГКЦ відправила на деокуповані території майже 30 тонн продуктових наборів

07 червня, 09:30
Суспільство
Патріарша фундація «Мудра справа» УГКЦ відправила на деокуповані території майже 30 тонн продуктових наборів - фото 1
Патріарша фундація «Мудра справа» відправила вантажівки з продуктовими наборіами у найбільш постраждалі регіони нашої держави.

Цього разу гуманітарна допомога завітала на Київщину, у Чернігів, Харків, Чугуїв та Запоріжжя, передає Департамент інформації УГКЦ.

Один продуктовий набір розрахований для двох осіб. У нього входить 15 різних продуктів: борошно, олія, цукор, чай, крупи, макаронні вироби, різні консерви, пастеризоване молоко і т.д. Загальна вага пакунку – 11 кг.

Зібрати та відправити вантажі фундації «Мудра справа» допомогли партнери, зокрема, парафіяльна спільнота Святого Володимира із Ганновера (Німеччина) пожертвувала для транспортування вантажний автомобіль.

ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» забезпечив картонними коробками. Комбінат спочатку виділив 10 тис. коробок на безоплатній основі. Згодом його працівники виготовили спеціальні коробки, відповідно до затребуваних розмірів.

Завдяки цій співпраці 27 травня 2022 року 600 продуктових наборів, загальною масою 6,6 тонн, були доставлені до Чернігова для подальшої роздачі для найбільш потребуючих. У цей же день 200 штук наборів (2,2 тонни) потрапили на Київщину. Наступного дня, 28 травня, 1000 продуктових наборів (11 тонн) прибуло до Харкова, а 300 (3, 3 тонни) – до Чугуєва. До Запоріжжя вантаж із продуктовими наборами, який налічував 600 штук (6,6 тонн) був доправлений 30 травня.

У Чернігові місцевим отцям-редемптористам задля надання ефективної допомоги найбільш потребуючим вдалося налагодити плідну співпрацю із Товариством сприяння хворим на цукровий діабет.

«Дуже вдячна за допомогу нашим діабетикам та за те, що відгукнулися на наші потреби. Вдячна за підтримку у тяжкий воєнний час о. Роману та усій Греко-Католицькій Церкві», – розповіла Голова товариства п. Руслана Скрипник.

На сьогодні Патріарша фундація «Мудра справа» вже доставила 3200 продуктових наборів у різні регіони України.