«Перемога України є неминучою», - Глава УГКЦ

04 жовтня, 14:50
Католики
«Перемога України є неминучою», - Глава УГКЦ - фото 1
Хоч би як хтось хотів зупинити сонце, яке встає над землею, він цього ніколи не зможе зробити. Так само і перемога України неминуча. Про це сказав Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні у 223-й день великої святотатської кривавої війни Росії проти України.

Глава УГКЦ роздумував над джерелом стійкості українського народу.

Ми хочемо усвідомити, каже духовний лідер УГКЦ, що є тим, що робить нас сильними і дає нам можливість не знемагати, не опускати рук, а стояти в нерівній борні з ненаситним, кровожерливим окупантом.

«Одна із засад нашої стійкості, — вважає Блаженніший Святослав, — це віра в те, що перемога України неминуча. Вона неминуча, як світанок. І цю спільну всенародну мету ми наближаємо щоденними кроками нашої надії. Тому так важливо не стояти на місці, коли земля обертається так швидко».

Рух завжди потребує усвідомлення напрямку. «І сьогодні маємо подбати про так звані мапи нашої надії для прийдешніх поколінь українців та всього світу. А ми, християни, джерелом надії маємо віру в Бога. Знаємо, що остаточною метою життя і боротьби людини є Він, наш Господь Бог і Спаситель, який сказав про себе: „Я є Альфа і Омега (початок і кінець)“. До цієї спільної мети ми, як народ, маємо рухатися разом. За такої умови ми її обов’язково досягнемо», — переконує Глава УГКЦ.