Під час Олімпіади в Токіо спортсмени не зможуть відвідувати Богослужіння у храмах

13.07.2021, 18:13
Світові
Під час Олімпіади в Токіо спортсмени не зможуть відвідувати Богослужіння у храмах - фото 1
Під час літніх Олімпійських ігор у Токіо, які розпочинаються 23 липня 2021р., не буде пастирського служіння для спортсменів у храмах.

Про це повідомляє CREDO.

Це пов’язано з надзвичайним станом, впровадженим у Токіо з 12 липня, для контролю за поширенням коронавірусу. Надзвичайний стан триватиме до 22 серпня 2021р., а оскільки Олімпіада завершується 8 серпня, це означає, що він триватиме протягом усього часу проведення ігор, які, швидше за все, відбуватимуться без присутності вболівальників.

У цій ситуації митрополит Токіо архиєпископ Тарцісіо Ісао Кікуші попросив олімпійців та членів їхніх штабів утриматися від відвідування храмів. Він пояснив, що протягом усього часу пандемії Церква має на меті «не заразитися і не заразити інших».

Обов’язкові норми щодо місць культу в Токійській архидієцезії включають, зокрема, присутність обмеженої та попередньо погодженої кількості вірних під час Богослужінь, заохочення людей похилого віку та хворих молитися вдома, разом зі звільненням від недільної Меси, проведення будь-яких парафіяльних зустрічей онлайн тощо.