Під час Рамадану Мекка прийматиме лише вакцинованих паломників та тих, які мають антитіла

07.04.2021, 11:41
Світові
Під час Рамадану Мекка прийматиме лише вакцинованих паломників та тих, які мають антитіла - фото 1
Саудівська Аравія заявила, що під час місяця Рамадан на паломництво впускатиме лише тих мусульман, які вакцинувалися проти коронавірусу або перехворіли на нього.

Про це пише The Guardian, передає Суспільне.

Так, щоб потрапити на паломництво, потрібно бути вакцинованим або двома дозами вакцини, або однією, але щонайменше за 14 днів до приїзду.

Таке обмеження поширюватиметься на відвідування Священної Мечеті у Мецці, здійснення умри, а також паломництва до мечеті Масджид ан-Набаві у Медині.

Зазначимо, хоча в уряді Саудівської Аравії заявили, що обмеження почнуться з початком Рамадану, проте не уточнили, коли вони закінчаться.

Священний для мусульман місяць Рамадан цьогоріч розпочнеться 13 квітня. У цей час правовірні мусульмани у світлий час доби відмовляються від їжі, пиття, куріння та інтимного життя. А після закінчення місяця святкують Рамазан-байрам.

За даними влади цієї країни, там зафіксували понад 393 тисячі випадків коронавірусу. 6 700 із них закінчилися летально. Населення Саудівської Аравії становить приблизно 33 мільйони людей.

За інформацією місцевого Міністерства охорони здоров'я, у країні ввели понад 5 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу.

У липні 2020 року Саудівській Аравії вже доводилося приймати паломників в умовах пандемії. Тоді вірян зобов'язали ходити в масках, невеликими групами та зі строгим дотриманням дистанції. А паломництво приїжджих з-за кордону обмежили.