Побачив світ «Молитовник для засуджених»

У Західному управлінні з питань виконання кримінальних покарань Мінюсту презентували «Молитовник для засуджених». Презентація відбулася 10 лютого у рамках зустрічі керівництва Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції з духовенством.

Побачив світ «Молитовник для засуджених» - фото 67599

 

Про це повідомляє Релігія в Україні.

Від духовенства зі словом благословення виступив владика Макарій, митрополит Львівський ПЦУ, та вручив ордени з нагоди різдвяних свят та за співпрацю з Львівською єпархією Православної Церкви України окремих працівників управління.

До виступу були запрошені всі учасники зустрічі: представники Української Греко-Католицької Церкви, ЦЄХБ «Дім миру», Всеукраїнського Союзу Євангельських Християн-баптистів, Римсько-Католицької Церкви, Церкви Християн Віри Євангельської, ПЦЄХБ «Філадельфія», Православної Церкви України.

Також на зустріч з духовенством було запрошено директора релігійного видавництва «Святих Володимира та Ольги» Володимира Панчишина, який презентував «Молитовник для засуджених».

Під час зустрічі було обговорено низку питань щодо релігійної опіки, порядок відвідування та організацію богослужінь в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

Головний в'язничний капелан Римо-Католицької Церкви отець Григорій Драус представив пропозиції щодо можливості проведення релігійного служіння у в'язницях в умовах карантину. Під час пандемії він зустрівся з певними перешкодами у здійсненні капеланського служіння у деяких установах, незважаючи на наявність захисного костюму та додаткових захисних елементів. Львівське керівництво звернеться до Міністерства юстиції і Міністерства охорони здоров'я про забезпечення умов для відвідування капеланами установ виконання покарань.

На завершення Віктор Кощинець зробив для всіх учасників зустрічі та для працівників управління музичний подарунок. Духовний оркестр семінаристів Львівської семінарії Святого Духа УГКЦ представив незвичайне виконання колядок на закінчення різдвяного періоду.

Додамо, що з 24 лютого уряд України відновив дозвіл на проведення заходів душпастирської опіки в установах виконання покарань за умови їх проведення не більше двох разів на тиждень із загальною чисельністю учасників одного заходу не більше десяти осіб.