Поліція спіймала підпалювача синагоги в  Маріуполі

Поліція спіймала підпалювача синагоги в  Маріуполі - фото 1
Поліції затримала підозрюваного в нападі на синагогу Маріуполя. Про це Об'єднаній єврейській общині України повідомив рабин Менахем Мендл Коен.

Підозрюваний на ім'я Цезар Юлій-Галарьірогайлальірозр Ілліч був заарештований після проведення оперативно-розшукових заходів, повідомляє Jewishnews.

"Єврейська община Маріуполя висловлює глибоку подяку поліції Донецької області і Службі Безпеки України за всі докладені зусилля, цілодобову роботу, і, як підсумок - упіймання небезпечного злочинця, який погрожував життю євреїв Маріуполя. Ми безмежно вдячні кожному, хто брав участь у розкритті цієї справи. Єврейська община завжди була важливою частиною Маріуполя. Цей жахливий випадок показав, яка велика кількість небайдужих людей в нашому місті, людей, які намагаються допомогти і підтримати нас. Дякую велике вам за це. Спасибі всім, хто підтримував і молився за нас", - заявив Менахем Мендл Коен.

Нагадаємо, 28 липня 2020 року в синагогу Маріуполя увірвався чоловік з сокирою в руках. Під час боротьби охоронцю вдалося відібрати сокиру у нападника і виштовхнути його з будівлі синагоги. Підозрюваний кинув у бік синагоги сміття з фекаліями і зник. Після нападу поліція оперативно почала розшук підозрюваного.

На напад на синагогу в Маріуполі відреагувало посольство США.