Попри окупацію майже всієї Херсонської області баптистські церкви продовжують служіння

20 травня, 16:51
Протестанти
Попри окупацію майже всієї Херсонської області баптистські церкви продовжують служіння - фото 1
Баптистські церкви не лише продовжують богослужіння, але й допомагають людям. Хоча кількість віруючих в церквах зменшилася, бо змушені були виїхати.

За повідомленням сайту slovoproslovo.info, війська РФ окупували Херсонщину буквально у перші дні. Християнам треба було адаптувати своє служіння до умов окупації. Це довелося зробити 74-ом церквам баптистського обласного об’єднання. Найважче було віруючим населених пунктів на лінії фронту.

За словами обласного пастора Союзу баптистів Павла Смолякова, наразі ситуація в церквах неоднозначна. Попри окупацію більшість з християн продовжують проводити зібрання, однак суттєво зменшилася кількість відвідувачів богослужінь. Є і такий приклад, що 7 церков тимчасово припинили зібрання, бо майже всі віруючі змушені були виїхати.

Також пастор розповів, що з великими труднощами християнам вдалося відвідати село Кочубеївку та селище Нововоронцовку, які булли звільнені. Зокрема в Кочубеївку вони змогли завезти допомогу.

Попри окупацію майже всієї Херсонської області баптистські церкви продовжують служіння - фото 93502

«Пам’ятаймо в молитвах про всі церкви, які поки що змушені жити під окупацією», – наголосив Союз євангельських християн-баптистів.