Посол Канади відвідала «Кухню для бездомних» від Карітас-Спес та роздала гарячі обіди і подарунки

Лариса Ґаладза на  «Кухні для бездомних» - фото 1
Лариса Ґаладза на «Кухні для бездомних»
Джерело фото: КМЦ
Посол Канади Лариса Ґаладза 2 червня відвідала «Кухню для бездомних» від Карітас-Спес та передала подарунки, які зібрали працівники посольства.

Двір костелу святого Олександра межує з канадським посольством, і працівники посольства та Посол могли спостерігати, як ввесь час карантину відбувались годування людей.

Пані Лариса з колегами зацікавились цим служінням і зібрали 20 000 гривень на допомогу бідним людям, та стали готувати двічі на тиждень додаткові порції супу від посольства.
2 червня на годування бідних та безпритульних людей завітала Посол Канади Лариса Ґаладза, вона роздавала гарячі обіди, та подарунки, які були закуплені за кошти, зібрані працівниками канадського посольства.

«Під час карантину, біля Костелу, що поруч із Посольством Канади, ми бачили, як щовечора годують безпритульних. Сьогодні наші співробітники зібрали кошти, а також закупили засоби гігієни та приготували велику каструлю гарячого супу. Ми з моєю колегою Ларисою мали шанс подавати вечерю, а також познайомитися з нашими сусідами. Це великий привілей отримувати стільки «подяк» від імені команди. Також ми могли насолодитися кількома розмовами з гостями. У кожного є історія, у кожного є ім’я. Вони подякували команді @CanEmbUkraine за те, що ми їх помітили. А ми дякуємо «Карітас-Спес Україна» за Вашу роботу» – написала пані Посол у Twitter.

За іі словами, для неї допомога безпритульним не є чимось новим, бо ще будучи в Оттаві, вона 10 років поспіль, раз на місяць допомагала при церковному соціальному центрі, куди приходило близько 200 бездомних людей.

Програма «Кухня для бездомних» від Релігійної Місії «Карітас-Спес Україна» постійно діє в Києві вже понад 8 років, двічі на тиждень по шести локаціях розвозили гарячі обіди. З початком карантину годування безпритульних стали щоденними, по буднях з 17:00 до 22:00 в дворі костелу Олександра відбуваються годування 200 людей.

«Карітас-Спес Україна» дякує кожному жертводавцю за підтримку Програми.