Посол при Святому Престолі та священики УГКЦ в Італії обговорили підтримку українських громад
Про це у Фейсбуці повідомило посольство України при Святому Престолі.
У зустрічі взяли участь отці-декани Римського та Флорентійсько-Болонського деканатів - о. Василь Гушуватий (Vasyl Hushuvatyy, парох персональної парафії Різдва Пресвятої Богородиці у місті Перуджа) і о. Михайло Бойко (Mykhaylo Boiko, адміністратор парафії Св. Михаїла міста Болонья), а також отець-економ Римського деканату о. Тарас Максимів (Taras Maksymiv, парох громад у Ґуббіо і Фоліньо).
Під час зустрічі було обговорено актуальні питання життя українських громад в Італії.
Йшлося також про ключову роль Церкви у збереженні духовної, культурної та національної ідентичності українців за кордоном, а також важливість тісної взаємодії між дипломатичною установою та душпастирями у справі служінні українській спільноті.