Посол України в Ізраїлі обговорив питання підготовки паломництва до Умані з представниками єврейський організацій

Посол України в Ізраїлі обговорив питання підготовки паломництва до Умані з представниками єврейський організацій - фото 1
Підготовка щорічного паломництва до Умані на Єврейський Новий рік стала предметом он-лайн зустрічі 16 червня посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука з президентом Об’єднаної єврейської організації Вільямсбурга і Північного Брукліна Давідом Нідерманом та Президентом Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана Натаном Бен Нуном.

Про це повідомляється на сторінці Посольства у соцмережі Facebook.

Як йдеться у повідомленні, під час розмови обговорювалася тематика, пов’язана з підготовкою щорічного візиту паломників зі всього світу в місто Умань під час святкування єврейського Нового року Рош га-Шана. Зокрема, наголошувалося на необхідності дотримання вимог українського законодавства під час візиту в Україну.

Співрозмовники погодилися докласти зусиль та вжити необхідних заходів з метою вирішення спірних питань, пов’язаних з нелегальною забудовою на території міста Умань.

Посол України Є.Корнійчук наголосив на готовності місцевої влади та центрального уряду надавати необхідне сприяння у питаннях розвитку меморіального комплексу та збереження єврейських поховань.