Православна Церква Америки засудила РФ: страшно, коли православні християни вбивають інших православних

28 березня, 09:19
Православні
Православна Церква Америки засудила РФ: страшно, коли православні християни вбивають інших православних - фото 1
Через агресію Росії проти України єпископи Священного Синоду Православної Церкви в Америці, засудили війну, яка спричиняє смерть і спустошення мільйонів невинних людей. "Ми особливо сумуємо про вбивства та насильство, вчинене православними християнами проти інших православних християн", - йдеться у заяві єрархів ПЦА.

Документ поширив офіційний сайт ПЦА.У Заяві, зокрема, сказано:

"Приєднуючись до голосу інших християнських лідерів, які також засуджують вторгнення в Україну, ми закликаємо російську владу припинити військові дії. Крім того, ми закликаємо міжнародне співтовариство засудити війну проти України та використати всі дипломатичні засоби для досягнення швидкого вирішення.

Ми проголошуємо нашу солідарність із стражденними православними братами-християнами України, з усім українським народом, громадянськими та релігійними лідерами, які в цей час несуть відповідальність за турботу про свій народ. Зокрема, ми висловлюємо постійну підтримку Блаженнішому Митрополиту Київському Онуфрію та всій Українській Православній Церкві.

Закликаємо вірних Православної Церкви в Америці приєднатися до нас у заступництві за Україну, молячись до нашого милосердного Бога про припинення кровопролиття, благаючи Його втішити стражденних, переміщених і поранених. Ми також благаємо Його благословити Україну миром, зціленням і відбудовою. Ми пам’ятаємо про труднощі, які несе народ Росії, багато хто з яких виступає проти цієї війни, страждає від втрати близьких, відправлених на фронт, економічної розрухи та соціальної шкоди.

Священний Архиєрейський Синод підтверджує лист, надісланий Митрополитом Тихоном Патріарху Кирилу, в якому благає Його Святість зробити все можливе, щоб припинити війну в Україні, а також страждання і смерть незліченних жертв".