Православні єрархи привітали Митрополита Епіфанія та духовенство з 2-ю річницею Української Православної Церкви

Глави Православних Церков світу надіслали Митрополиту Епіфанію вітання з нагоди 2-ї річниці ПЦУ

Привітання поширив у Фейсбук архиєпископ Євстратій (Зоря).

Архиєпископ Афінський та всієї Еллади ЄРОНІМ побажав ПЦУ "випромінювати незгасиме світло миру" .

"Щиро бажаємо, щоби під розсудливим священноочільництвом Вашого Блаженства, Священна Церква Київська та всієї України випромінювала далеким і близьким (До Ефесян 2:17) незгасиме світло миру та любові одвічного Бога Слова та Спасителя нашого Ісуса Христа, Який задля нас втілився у плоті, слідуючи Апостольському переданню та істинному Православному вченню", - написав першоєрарх.

ВІТАННЯ АРХІЄПИСКОПА НОВОЇ ЮСТИНІАНИ І ВСЬОГО КІПРУ ХРИЗОСТОМА
"З нагоди виповнення двох років від дня надання Томосу про Автокефалію Вселенським Патріархатом Церкві України я вітаю її Предстоятеля, Блаженнішого Митрополита Київського владику Епіфанія і бажаю, щоби Господь допомагав йому бути гідним своєї місії і служити змученій пастві Української Церкви, яка справді багато страждала упродовж багатьох десятиліть. І бажаю, щоби в особі Блаженнішого владики Епіфанія вона знайшла вмілого очільника, який повів би її до тихого пристановища, щоби під орудою Блаженнішого вона могла впевнено долати шлях спасіння, з тим, щоби у цій країні кожен день був свідченням Православ’я, тому що така воля Божа. Лише у такий спосіб ми зможемо отримати Православ’я об’єднане, Православ’я, яке служитиме християнському народові, у центрі якого буде Христос, і членами цієї гарної Церкви будемо ми, всі православні, у якому куточку світу ми не знаходилися б"...

ПРИВІТАННЯ ПАПИ І ПАТРІАРХА ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО І ВСІЄЇ АФРИКИ ФЕОДОРА
"Я хотів би від імені другої кафедри, нашого великого Патріархату, з благословенного Каїра, тут, у богоходженому Єгипті, від щирого серця привітати Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України владику Епіфанія з відзначенням двох років від дня обрання його на благословенний престол України. Наш Всесвятіший Вселенський Патріарх Варфоломій І Константинопольський від усього серця, як і очолюваний ним Священний Синод, надали Автокефалію сестрі нашій, Православній Церкві України.
Найщиріші вітання, численні побажання від другого Трону, Патріархату Древнього, місіонерського та благословенного, нашій сестринській Українській Церкві.
Моє власне серце надзвичайно радіє цьому, оскільки я жив в Україні, насолоджувався благодіяннями Господа, особисто пізнав щедрість душі та велику віру надзвичайно побожного народу України.
Блаженнійший Митрополите Київський і всієї України владико Епіфаніє, Ви – наймолодший серед Предстоятелів. Але я знайомий з Вашою добротою та благородством. Ви говорите новогрецькою, цим підкреслюючи, що мова богослов’я Отців Церкви і Євангелія є грецькою.
Хочу привітати Вас від імені Церкви Святого Марка, від імені місіонерської Церкви Святих Патріархів, адже наші Церкви пов’язує велика історія.
Бажаю Вам, щоб Ваше пастирське служіння побожному народу України було завжди благословенне, щоби Бог дарував Вам усе найкраще. Даруйте любов свою прекрасному українському народові і отримуйте кожного дня благословення Божі"...