Представник держдуми РФ у Бердянську навчав, як поводитися із "сектантами"

08 листопада, 12:23
Держава
Будівля Свідків Єгови в Бердянську - фото 1
Будівля Свідків Єгови в Бердянську
Представники окупаційної влади заявляють, що через релігійні організації західні країни нібито вибудовували розвідувальну мережу та проводять «екстремістську діяльність сект».

Про це «Бердянськ 24» дізнався з пропагандистських медіа.

«Керівництво певних організацій навіть вимагало від своїх парафіян коригувати вогонь Збройних сил України з інфраструктурних об’єктів, наприклад, аеродромом у Мелітополі. Так, Свідки Єгови (організація визнана екстремістською та заборонена у РФ) вели активну діяльність у великих населених пунктах Запорізької області. Ще низка організацій проводила в регіоні політику іноземних спецслужб та урядів, а деякі пастори мали американське громадянство», – йдеться в статті.

Також псевдовлада «реабілітує» начебто постраждалі від секти сім’ї. Про це розповів заступник голови комітету державної думи РФ з розвитку громадянського суспільства, питань громадських та релігійних об’єднань Артем Бичаєв на форумі «Південь молодий», який окупанти провели у Бердянську.

«Вони за фактом зомбовані. У нас ці люди в більшості випадків поставлені на олівець. Ми багато родин опікуємо. Хлопці з таких сімей залучаються та приєднуються до молодіжних форумів, активно відділами молоді районних адміністрацій зі спорту вони залучаються до всеросійських змагань, щоби вивести їх на велику Росію, показати їм зовсім інше життя», – розповів Бічаєв.

Окупанти захопили будівлю Свідків Єгови в Бердянську ще в грудні 2022 року. Загарбники стверджують, що служителі виїхали на підконтрольну Україні територію. Також вони повідомили, що отримали списки членів релігійної організації та оголосили про їх розшук.

Наразі окупанти повідомили, що всі релігійні організації, які вони вважають сектами, припинили свою діяльність. Нерухомість, яка була в їх власності «пішла на добру справу». На окупованих територіях, зокрема в Бердянську, діють лише православні храми та священики, які погодилися перейти до РПЦ. Всі інші релігійні організації окупанти заборонили. Деяких парафіян і пасторів переслідували та утримували у полоні. Зрештою релігійні організації та церкви припинили свою діяльність і покинули окуповану територію.