Представники УПЦ МП передали подарунки в 15 шкіл-інтернатів. Акцію споносорував фігурант "Миротворця"

Представники УПЦ МП передали подарунки в 15 шкіл-інтернатів. Акцію споносорував фігурант "Миротворця" - фото 1
Відділ УПЦ МП з соціально-гуманітарних питань 13 грудня відправив понад 1000 подарунків в 15 шкіл-інтернатів в рамках акції «Подаруй дитині свято» до дня свт. Миколая. Ще близько 500 подарунків роздадуть дітям з сімей переселенців та багатодітним сімей, а також відвезуть в інтернати для дітей з інвалідністю Луганської області.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Акція проводиться щороку з благословення Митрополита Онуфрія.

Голова Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань протоєрей Сергій Екшиян подякував за участь усіх небайдужих та меценатів.

«Ми змогли придбати хороші цукерки. Вибирали за відгуками дітей. Тож дуже вдячні всім за участь в акції, а відгукнулося багато людей. Ми дякуємо меценату Андрієві Бібі. Кожна людина, беручи участь у цій спільній справі, несе трохи тепла і радості для дітей, які позбавлені батьківського піклування», — сказав отець Сергій.

Він розповів, що у 15-ть шкіл-інтернатів передадуть загалом близько 1000 подарунків місцеві священики, які відвідують ці школи регулярно.

Нагадаємо, Анжрій Бвба, який профінансував акцію Мопатріархату, є власником мережі “БРСМ-Нафта”.

16 листопада 2021 року Бібу внесли до бази сайту “Миротворець”.

Йому інкримінують “фінансування антиукраїнських політичних сил, а також пропагандистських заходів, спрямованих на дестабілізацію суспільно-політичного життя, він є противником незалежності українського православ’я від підконтрольної Росії (країна-агресор) РПЦ”.