Предстоятель Елладської Православної Церкви порадив вибирати: вакцина чи могила

Предстоятель Елладської Православної Церкви порадив вибирати: вакцина чи могила - фото 1
Архиєпископ Афінський та всієї Греції Єронім ще раз підтвердив позицію Елладської Православної Церкви щодо вакцинації як засобу боротьби з пандемією COVID-19.

Про це повідомляє Релігійна правда з посиланням на orthodoxtimes.com.

Зокрема, виступаючи на заході, організованому муніципалітетом Левадії, архиєпископ наголосив: “Ось вакцина – ось могила. Зробіть свій вибір”.

“Ми всі маємо одне зобов’язання – любов. Любов – це не тільки турбота про себе, а й про сусіда. Можливо, я думаю, що не підхоплю вірус, не захворію, але це не точно. Чи я беру на себе відповідальність за те, що я не буду тим, хто передаватиму вірус іншому”, – дивувався предстоятель Грецької Церкви.

Постійний Священний Синод Грецької Церкви видав енцикліку , яка була розіслана єпархіям щодо пандемії та лікування під назвою “Церква і наука в боротьбі з пандемією”.

Фактично, листівки будуть розповсюджуватися з дванадцятьма запитаннями та відповідями на різні теми, навіть щодо мікрочіпів, які теоретики змови люблять висувати як загрозу.

Більше того, міністр охорони здоров’я Василіос Кікіліас та професор медичної школи Сотіріос Ціодрас відвідали засідання Постійного Священного Синоду, на якому архієпископ Афін задав багато питань про перебіг пандемії, а також про використання нових вакцин проти COVID-19, висловлюючи занепокоєння та запитання, які турбують священнослужителів та мирян Грецької Церкви.