Предстоятель ПЦУ Епіфаній: Феномен добровольства здавна притаманний українцям

14 березня, 12:48
Суспільство
Предстоятель ПЦУ Епіфаній: Феномен добровольства здавна притаманний українцям - фото 1
Не лише сьогодні, в День українського добровольця, ми висловлюємо щиру вдячність і повагу всім людям доброї волі – а щодня, щогодини, щохвилини, коли множиться добро на нашій землі, щоби протистояти злу.

Про це у День добровольця написав у себе на Фейсбуці Предстоятель ПЦУ Епіфаній.

"Феномен добровольства здавна притаманний українцям, - зазначив першоєрарх. - Завжди, у найважчі часи нашої історії, знаходилися ті, хто добровільно йшов на боротьбу зі злом і несправедливістю, захищаючи нашу Батьківщину. Славні козаки, борці за державність і повстанці ХХ століття та інші – українці мають цілі покоління славних звитяжців, що змагалися за волю й незалежність".

У час повномасштабної війни з російським агресором, добровольцем став весь український народ, вважає він.
"Унікальна самоорганізація, єдність, жертовність, героїзм і любов до ближніх, які виявили українці під час цієї війни, вразили весь світ. Мільйони – від малої дитини до поважного старця – з власної волі, добровільно, допомагають чим можуть у цій боротьбі зі злом.

Дорогі українці, всі люди доброї волі! Ви – неймовірні і благословенні. Наша Церква молиться за вас і повсякчас готова допомогти. Борімося – поборемо!", - наголосив Митрополит Епіфаній.