Предстоятель ПЦУ передав захисникам України автомобілі та електрогенератори

17 квітня, 09:46
Суспільство
Предстоятель ПЦУ передав захисникам України автомобілі та електрогенератори - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 16 квітня 2024 року на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря звершив освячення спеціалізованих автомобілів та разом з електрогенераторами передав їх українським воїнам.

Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

Звертаючись до присутніх Його Блаженство наголосив на необхідності єднання та постійної духовної й матеріальної підтримки нашого війська, яке бореться з російськими загарбниками.

«У цей складний час ми маємо робити усе належне та в єдності бути рушійною силою, щоби допомагати нашим мужнім захисникам у протистоянні агресору. Ми щодня молимося, щоби Господь допоміг очистити українську землю від чобіт російських окупантів, а сьогодні хочемо вкласти й свою матеріальну лепту у цю справу. Нехай Боже благословіння буде на кожному з вас і нехай ангел охоронець оберігає кожного захисника України, який боронить нашу свободу й право на існування», – сказав Митрополит Епіфаній.

Спеціально обладнані транспортні засоби та генератори було придбано в рамках співпраці Православної Церкви України та Української Православної Церкви США.