Предстоятель ПЦУ під час Служби у лаврі пом'янув жертв Дніпра та Броварів

Предстоятель ПЦУ під час Служби у лаврі пом'янув жертв Дніпра та Броварів - фото 1
Предстоятель ПЦУ Епіфаній під час проповіді в Успенському соборі Києво-Печерської лаври закликав піднести молитви за невинних жертв Дніпра та Броварів.

"Дорогі брати й сестри, цими днями, посеред моря страждань, які Росія принесла війною у наш рідний дім, дві трагедії особливо зворушили людські серця. Терористичний напад Москви на місто Дніпро, місто, яке з гордістю носить ім'я нашої благословенної ріки, другого Йордану і хрестильної купелі Руси-України. Цей напад забрав життя багатьох невинних дітей і дорослих", - зазначив першоєрарх.

"Також вчора жертвами авіаційної катастрофи у Броварах стали дорослі і діти. За жертв цих трагедій, за тих, чиє життя трагічно обірвалось через беззаконну війну, нав'язану нам Росією, сьогодні ми піднесемо свої заупокійні молитви, хоча зазвичай це не притаманне святковому служінню. Нехай Господь прийме душі загиблих у своєму царстві та упокоїть їх зі святими", - додав наголосив Митрополит Епіфаній.
Предстоятель ПЦУ також закликав помолитися за душі усіх наших воїнів та мирних мешканців, які загинули від рук російських окупантів.

Митрополит Епіфаній сьогодні, 18 січня, у празник Богоявлення вдруге звершив Богослужіння в Успенському соборі Києво-Печерської лаври. Першу Службу у лаврі він провів 7 січня у свято Різдва Христового.