Предстоятель ПЦУ: Поділяємо біль за жертвами Голокосту

Предстоятель ПЦУ: Поділяємо біль за жертвами Голокосту - фото 1
У Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту разом зі світовою громадськістю ми поділяємо біль за жертвами цієї жахливої трагедії минулого століття, яка не оминула й українські землі.

Про це у себе на Фейсбуці написав Предстоятель ПЦУ Епіфаній.

"Після двох Голодоморів 1921-1923 та 1932-1933 рр., Голокост став наступним у часі актом геноциду, який забрав життя понад півтора мільйона людей: жінок, чоловіків, дітей…

Це була не просто трагедія, це був цілеспрямований злочин – проти єврейського народу, ромів, проти мирних людей, проти людяності, проти життя, проти Бога. Бо саме відкидання Бога, Його законів любові і милосердя, призвели до самозвеличення, самолюбства і зверхності над іншими. Саме в цьому причина виникнення безбожницьких ідеологій більшовизму, нацизму, расизму…

Молюся, щоби Всемилостивий Господь дарував людям мудрість робити правильні висновки, засвоювати уроки історії та дотримуватися однієї з найбільших заповідей Господа нашого Ісуса Христа – любові до ближніх", - зазначив першоєрарх.

Нагадаємо, сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, в пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни.

Україна на державному рівні приєдналася до відзначення цієї міжнародної дати у 2012 році (Постанова ВР від 5 липня 2011), хоч і була однією з шести країн-ініціаторів прийняття документа.