Предстоятель ПЦУ послу Німеччини в Україні: Кирил має нести відповідальність за війну в Україні

Предстоятель ПЦУ послу Німеччини в Україні: Кирил має нести відповідальність за війну в Україні - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 9 червня зустрівся у своїй резиденції з Надзвичайним і повноважним послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен.

Про це повідомляє сайт ПЦУ.

Під час розмови Предстоятель Епіфаній звернув увагу на важливості підтримки України в протистоянні російській агресії. Одним з інструментів для цього є запровадження санкцій.

«Ті, хто підтримують російську агресію, хто підтримують тиранію Путіна, мають нести свою частку відповідальності. Це і чиновники, і пропагандисти, і олігархи. Серед них має відповідати і Кирил Гундяєв, який прикриває своєю рясою та ідеями «русского міра» путінські злочини», – наголосив Митрополит Епіфаній.

Також під час зустрічі з гостею обговорено питання міжконфесійної ситуації в нашій країні, подальшу долю Києво-Печерської лаври, яка є надбанням українського народу, та соціальні ініціативи Митрополичого Фонду Православної Церкви України.

Митрополит Епіфаній висловив переконання, що наш український народ здолає російського агресора та переможе те зло, яке прийшло в Україну. Але у цій боротьбі задля подолання зла важлива та цінна підтримка з боку інших держав.
«Якщо ми зараз не зупинимо це зло – воно ширитиметься далі у Європі. Так було в часи перед ІІ Світовою війною і тих помилок не можна повторювати», – зазначив Предстоятель ПЦУ.