Предстоятель ПЦУ прихильникам УПЦ МП: "Тримаючись єдності з Гундяєвим, ви втрачаєте єдність із Богом"

Предстоятель ПЦУ прихильникам УПЦ МП: "Тримаючись єдності з Гундяєвим, ви втрачаєте єдність із Богом" - фото 1
Вони вдають із себе побожних і досконалих, а словами та вчинками уподібнюються сатані, який є людиновбивцею від початку та батьком неправди.

Так охарактеризував Предстоятель ПЦУ Епіфаній авторів Наказу "Всемирного русского народного собору", де агресивну війну проти України названо «священною».

"Ми, як Церква, разом з усією релігійною спільнотою України, відкидаємо такі російські заяви та знову засуджуємо вчення «русского міра», як злочинне, антилюдське і безбожне. Ми повторюємо те, що вже засвідчив і Вселенський Патріарх Варфоломій – ця російська агресивна війна проти України є не священною, а диявольською війною. І кожен, хто виправдовує її, хто допомагає російському нищенню України – служить не Богові, а задумам сатани", - сказав першоєрарх під час проповіді у Києво-Печерській лаврі..

"Тому з цього святого місця, з української лаври, знову і знову ми закликаємо всіх наших православних братів і сестер, хто досі перебуває ще під чарами російської Патріархії – пізнайте істину, подивіться на отруйні плоди гундяєвських проповідей та благословень і правдиво звільніться від облуди «русского міра», від гордині його і служіння йому! Бо, тримаючись єдності з Гундяєвим, ви втрачаєте єдність із Богом, замість православ’я – йдете за московським кривослав’ям, плоди якого – антихристова омана, руїна і кровопролиття заради імперської гордині", - додав він.

Нагадаємо, уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець готує звернення до економічної та соціальної Ради ООН на предмет відповідності Всесвітнього російського народного собору (ВСНР) цінностям ООН