Предстоятель ПЦУ привітав Вселенського Патріарха з днем народження

Предстоятель ПЦУ привітав Вселенського Патріарха з днем народження - фото 1
Від повноти вірних, духовенства та єпископату Православної Церкви України Митрополит Епіфаній привітав Вселенського Патріарха з 81-им днем народження.

"Надавши Томос про автокефалію Ви, улюблений у Христі Всесвятійший владико, не полишили нашу давню і апостольську за часом заснування, але і наймолодшу в Диптиху Помісну Церкву, продовжуючи жертовно служити справі її зростання і визнання іншими Церквами-Сестрами. За це Вам доводиться багато терпіти несправедливих і безпідставних звинувачень, навіть сповнених озлоблення словесних нападів від тих, хто хотів би і надалі спиратися у церковних справах на сили світу цього, а не на істину і любов", - йдеться у привітанні.

Предстоятель ПЦУ зазначив, що цього року Україна святкуватиме 30-ліття незалежності і українці чекають на приїзд Патріарха Варфоломія до Києва.

"Підносячи за Вас гарячі молитви, бажаємо з нагоди Дня Вашого народження міцного здоров’я, довголіття, многих благословенних літ служіння Вселенському Патріархату і всьому Православ’ю, успіхів у всіх добрих справах.

Нехай Триєдиний Бог, Отець, Син і Дух Святий, Якому Ви вірно служите від юності своєї, примножить і щедро подає Вам все для блага!"