Предстоятель ПЦУ привітав з іменинами Патріарха Варфоломія

Предстоятель ПЦУ привітав з іменинами Патріарха Варфоломія - фото 1
"Перший серед Предстоятелів Православ‘я, Патріарх Варфоломій своїм подвижницьким життям, своїм служінням нині теж звершує справжню апостольську місію: бореться за утвердження великої Церкви Христової, працює на славу Божу, для встановлення миру і справедливості у світі", - йдеться у привітанні.

Митрополит Епіфаній зазначає, що українці повік пам’ятатимуть епохальні рішення Вселенського Патріархату щодо відновлення й утвердження автокефалії Української Православної Церкви.

"Ми вдячні Його Всесвятості за те, що не залишився осторонь нашої біди й одразу відверто засудив російську агресію, назвавши це зло «диявольською війною». Дякуємо, що повсякчас молитовно й дієво Церква-Матір допомагає нашому багатостраждальному народу. А також за те, що вважаєте Україну непереможною і духовно сильною.

Ми підносимо за Його Всесвятість свої щирі молитви. Нехай Господь за молитвами Вашого небесного покровителя, святого апостола Варфоломія, укріпляє Вас здоров’ям, натхненням і силами на подальші успішні та благословенні роки служіння Богу й людям!"