Предстоятель ПЦУ просить до його ювілею пожертвувати на порятунок поранених захисників

31 січня, 16:52
Суспільство
Предстоятель ПЦУ просить до його ювілею пожертвувати на порятунок поранених захисників - фото 1
Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній просить до його ювілею – 45-річчя і п՚ятої річниці інтронізації як Предстоятеля Православної Церкви України спрямовати допомогу на порятунок життів наших поранених захисників, зокрема підтримати соціальну місію ПЦУ «Параволан».

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, передає Релігійна правда.

“Лютий для всіх українців завжди буде нагадуванням про початок жорстокої війни, яку принесла в наш дім росія. Скоро сповниться вже десять років від початку російського вторгнення в Україну та два повних роки, як триває кровопролитна повномасштабна агресія і навмисне винищення нашого народу. Ми всі стали іншими, переоцінили багато чого і змінили ставлення до справжніх цінностей життя. Тепер люди знають, наскільки земне життя крихке і наскільки воно – дорогоцінне.

Ціною багатьох життів вірних синів і дочок нашої Батьківщини ми зараз маємо можливість жити, трудитися, вчитися і молитися Богу у вільній країні, а не в умовах окупації. Ми маємо їм не лише дякувати, ми маємо повсякчас ДОПОМАГАТИ! Допомагати їм вижити і вистояти, допомагати їхнім сім’ям, допомагати рятувати життя нашим захисникам – аби зупинити ворога”, – зазначив Предстоятель.

Він наголосив, що з богословської точки зору людське життя є безцінним, але з точки зору реалій війни – кожне врятоване чи не врятоване життя має свою конкретну «ціну». В останньому випадку це може бути відсутність ліків для зупинки крові чи знеболення, інших нібито простих, але дуже потрібних для порятунку речей. Це може бути відсутність нош для евакуації чи місця в евакуаційному авто, або нестача палива для нього…

Митрополит Епіфаній зазначив, що пожертви українців у воєнній реальності, в якій ми вимушено перебуваємо, перетворюються у можливість рятувати життя, вивозити поранених із зони бойових дій, повертати людей до їхніх рідних. Соціальна місія Православної Церкви України за час війни вже врятувала із зони бойових дій тисячі життів, і продовжуватиме це робити, доки є потреба і можливість допомагати.

“Роблю все можливе від себе і закликаю всіх вас допомагати рятувати життя наших поранених захисників, зокрема підтримати соціальну місію ПЦУ «ПАРАВОЛАН» bit.ly/499Vypm.

В лютому матиму два особистих ювілеї: моє 45-річчя і п՚яту річницю інтронізації як Предстоятеля Православної Церкви України. Буду щиро радий і вдячний, якщо ваші добрі побажання будуть спрямовані на допомогу й порятунок життів наших захисників. Для мене це буде найкращим привітанням!” – наголосив Митрополит Епіфаній.