Предстоятель ПЦУ вручив мандати військовим капеланам

27.07.2023, 11:29
Держава
Предстоятель ПЦУ вручив мандати військовим капеланам - фото 1
Митрополит Епіфаній 26 липня 2023 року зустрівся з представниками Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України та священниками – капеланами.

У заході також взяв участь голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан.

Під час зустрічі Предстоятель Православної Церкви України обговорив із присутніми актуальні питання щодо діяльності капеланів та специфіку їхнього служіння і вручив військовим священникам мандати на право здійснення капеланського служіння.

«Служіння священиків задля підтримки захисників Батьківщини – велика справа, особливо в теперішній час, коли російський агресор намагається знищити усе українське. Вдячний кожному, хто достойно звершує це високе служіння та підтримує дух наших славетних і жертовних воїнів. З Божою допомогою продовжуймо активно працювати і щиро молитися, адже перемога залежить і від кожного з нас, хто робить на своєму місці усе можливе для її досягнення», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.