Предстоятель ПЦУ відкрив благодійну виставку ікон, написаних на ящиках з-під набоїв

25.12.2022, 10:08
Культура
Предстоятель ПЦУ відкрив благодійну виставку ікон, написаних на ящиках з-під набоїв - фото 1
Предстоятель ПЦУ Епіфаній разом з головою Київської ОВА Олексієм Кулебою 24 грудня відкрив благодійну виставку ікон, написаних на дошках з ящиків з-під набоїв, яка проходила у Варваринському приділі Свято-Михайлівського Золотоверхого собору.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Ікони написали художник Олександр Клименко і його дружина художниця Софія Атлантова, а метою благодійної акції є допомога родинам полеглих бійців 114-ї бригади територіальної оборони.

Під час заходу, в якому також взяли участь українські воїни, громадські діячі, митці та небайдужі кияни, свої твори виконав народний артист України Тарас Компаніченко.

Звертаючись до присутніх Митрополит Епіфаній сказав, що Церква закликає кожного бути жертовним і таким чином дякувати тим, завдяки кому ми маємо в Києві відносний мир – нашим мужнім воїнам – захисникам.

Також першоєрарх зазначив, що саме любов об’єднала нас в обороні нашої Богом даної землі, а наші воїни справді є воїнами світла, які боряться зі злом, що увірвалося в наш дім. І ми віримо, що Господь, Який прийшов у світ заради нашого спасіння, приніс мир, котрий врешті запанує в домівці кожного з нас. Тож ми маємо зустріти Бога у своєму серці і в ясла нашої душі прийняти Христа, Який приходить.