Предстоятель ПЦУ відзначив естонського капелана Айвара Сарапіка

Предстоятель ПЦУ відзначив естонського капелана Айвара Сарапіка - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 1 червня 2021 року зустрівся у Митрополичому домі з гостями з Естонської Республіки.

До Предстоятеля Православної Церкви України завітали аташе з питань оборони при Посольстві Естонії в Україні полковник Вагур Мурулайд та військовий капелан, підполковник Сил Оборони Естонської Республіки Айвар Сарапік. На зустрічі також були присутні заступник голови Синодального управління військового духовенства з міжнародної та міжконфесійної співпраці протоієрей Костянтин Холодов та секретар СУВД протоієрей Олексій Гончаренко, повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

Сторони обговорили питання соціального захисту капеланів, зокрема закріплені у проекті Закону про Службу військового капеланства (№4626), який нещодавно пройшов перше читання та навчання й стажування українських капеланів закордоном.

Окрім того, за міжнародну підтримку та внесок у розвиток капеланства Православної Церкви України Його Блаженство нагородив отця Айвара Сарапіка орденом святого великомученика Юрія Переможця.