Папа Франциск та Урсула фон дер Лаєн обговорили, як покласти край війні в Україні

10.06.2022, 19:34
Світові
Папа Франциск та Урсула фон дер Лаєн обговорили, як покласти край війні в Україні - фото 1
Під час переговорів йшлося також про спільні зусилля, спрямовані на те, щоби подолати гуманітарну і продовольчу кризу, спровоковану війною.

За повідомленням Радіо Ватикану, Папа Франциск прийняв на аудієнції Урсулу фон дер Лаєн, Президентку Європейської Комісії, яка опісля зустрілася з Державним Секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном і Секретарем у справах стосунків з державами і міжнародними організаціями архиєпископом Полем Річардом Ґаллаґером.

Розмова зі Святішим Отцем була присвячена питанню війни в Україні, кліматичним змінам та тривала приблизно 20 хвилин.

Під час переговорів у Державному Секретаріаті йшлося про двосторонні стосунки та про спільні зусилля з метою покласти край війні в Україні, присвятивши окрему увагу гуманітарним аспектам і продовольчим наслідкам затягування конфлікту. Крім того, обговорено висновки Конференції про майбутнє Європи та їхні наслідки для майбутнього укладу Європейського Союзу.

Президентка Європейської Комісії прибула до Ватикану, щоб взяти участь у конференції «Відбудування майбутнього для людей і для планети», організованій Папською Академією Наук та громадською організацією «Bauhaus Earth». Захід відбувається в рамках першого фестивалю «Нового Європейського Баухаузу». Це екологічний, економічний та культурний проект, спрямований на поєднання дизайну, сталості, доступності та інвестицій, щоби допомогти здійсненню Європейської Зеленої Угоди, метою якої є зробити Європу кліматично нейтральним континентом.