Предстоятель ПЦУ зустрівся з Послом Нідерландів в Україні

25 травня, 11:00
Православні
Предстоятель ПЦУ зустрівся з Послом Нідерландів в Україні - фото 1
Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 24 травня 2024 року зустрівся у своїй резиденції – Митрополичому домі з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні Єннесом де Молом.

За повідомленням пресслужби ПЦУ, під час спілкування йшлося про відбиття Україною повномасштабного російського нападу, суспільно-економічну ситуацію в нашій державі, капеланське служіння, підтримку українських біженців, міжрелігійні взаємовідносини та підтримку України з боку світового співтовариства.

Предстоятель автокефальної Української Православної Церкви наголосив, що Україна захищається і веде справедливу боротьбу за свою свободу, тож увесь демократичний світ повинен не дозволити перемогти одному кремлівському тирану.

«Росія спершу намагалася політично нас поневолити, але коли це не вдалося і вони побачили, що вороття назад у нас не буде, то розпочали відкритий напад на нашу країну. Тож ми дякуємо Нідерландам за підтримку у цей непростий час і просимо про її продовження, тільки разом ми зможемо досягнути справедливого миру», – сказав очільник ПЦУ.