Предстоятель ПЦУ звернувся до міжнародної спільноти, до всіх релігійних лідерів світу із закликом підтримати Україну

Предстоятель ПЦУ звернувся до міжнародної спільноти, до всіх релігійних лідерів світу із закликом підтримати Україну - фото 1
24 лютого, у день вторгнення військ Росії в Україну, Предстоятель ПЦУ зверувся др українців зі словами: "На нашому боці – правда. Тому ворог, з допомогою Божою та за підтримки всього цивілізованого світу, буде переможений".

"Наше спільне завдання – дати відсіч ворогу, захистити рідну землю, наше майбутнє і майбутнє нових поколінь від тиранії, яку агресор прагне принести на своїх штиках.

На нашому боці – правда. Тому ворог, з допомогою Божою та за підтримки всього цивілізованого світу, буде переможений.

Наше завдання зараз – згуртуватися, витримати перший удар, не піддаватися паніці. Ми віримо в промисел Божий і перемогу правди. Ми довіряємо нашим Збройним силам, нашим захисникам. Молитвою ми з усіма тими, хто на передньому краї боротьби з агресором.

Надзвичайно важливо не піддаватися на можливі внутрішні провокації, підтримувати порядок, виконувати розпорядження державної та військової влади України", - йдеться у заклику очільника ПЦУ.

Він просить духовенство та вірних регулярно підносити свої молитви за Україну, за перемогу, за наших воїнів: "Благословляю читати Акафіст до Покрова Пресвятої Богородиці та інші відповідні молитовні прохання".

Митрополит Епіфаній звернувся до міжнародної спільноти, до всіх релігійних лідерів світу із закликом підтримати Україну, змусити Росію та Білорусь негайно припинити агресію. Прошу про це всіх людей доброї волі.

Митрополи впевнений, що винуватці злочинів проти України дадуть відповідь перед Всевишнім та перед людством, не уникнувши осуду та покарання.

Він запевнив, що як Предстоятель, перебуває з народом і виконує свої обов’язки.

"Українці – миролюбний, але сильний духом і вірою народ. Ми віримо: насилля і зброя, які беззаконно спрямовуються нині проти нас, обернуться гнівом Божим і мечем проти агресора. Бо всі злочинні наміри відомі Богові, як сказано: «Задумуйте задуми, але вони руйнуються; говоріть слово, але воно не збудеться: бо з нами Бог!» (Іс. 8: 10). Нехай справдяться на підпалювачах війни та нападниках слова Спасителя: «Всі, хто візьме меч, від меча і загинуть» (Мф. 26:52). З молитвою на вустах, з любов’ю до Бога, до України, до ближніх, борімося проти зла – і побачимо перемогу. Закликаю на українську державу, на воїнів, які захищають Україну, та на весь наш народ Господнє благословення! - такими словами завершується звернення Предстоятеля ПЦУ.