Предстоятель ПЦУ звернувся до українців: "Не падайте духом і не опускайте руки!"

05 серпня, 11:10
Православні
Предстоятель ПЦУ звернувся до українців: "Не падайте духом і не опускайте руки!" - фото 1
Шостий місяць повномасштабної війни: страх тривога, втрати, переміни і непевність у завтрашньому дні. Тож цілком зрозумілими є втома, насамперед психологічна, моральне виснаження і упадок духовних сил. Але хочу застерегти, що вони є дуже небезпечними і можуть слугувати підступним планам диявола. Аби перемогти ворога, ми маємо бути сильними.

З такими словами Предстоятель ПЦУ звернувся до українців.

Він закликав: "Не падайте духом і не опускайте руки! Бо якщо піддатися духовній втомі, то її «плодами» будуть пригніченість, безнадія, журба, зневіра, збайдужіння, зачерствілість серця, відчай. А це якраз і потрібне нашому ворогу, аби нас здолати. Зараз не час сваритися, злитися і як наслідок – втрачати нашу згуртованість. Бо саме в єдності та взаємопідтримці – сила нашого народу.

Якщо відчуваєте духовне знесилення – підтримуйте дух молитвою. Це найкращий оздоровчий бальзам для душі. Господь дав нам можливість оновлюватися і набиратися сил. І душевному оновленню сприяє з'єднання з Богом у молитві та в Таїнстві Святого Причастя. Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, молитвами Пречистої Твоєї Матері і всіх святих помилуй нас! Боже Великий, Єдиний, нам Україну храни!"