Предстоятель ПЦУ відзначив військових медиків високими церковними нагородами

30 червня, 12:32
Суспільство
Предстоятель ПЦУ відзначив військових медиків високими церковними нагородами - фото 1
Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній зустрівся в з військовими медиками та обговорив з ними ситуацію на фронті, специфіку роботи медичної служби в умовах повномасштабного російського нападу та діяльність інституту військових капеланів.

Як повідомляє сайт ПЦУ, до митрополичого дому, де проходило спілкування, завітали:

- командувач медичних сил Збройних сил України генерал-майор медичної служби Тетяна Остащенко;

- начальник Національного військово-медичного клінічного центру МО України генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук;

- начальник штабу заступник командувача медичних сил ЗСУ бригадний генерал медичної служби Сергій Халік;

- начальник відділу морально-психологічного забезпечення НВМКЦ полковник Борис Пєров;

помічник начальника НВМКЦ з фінансово-економічної роботи підполковник Руслан Кульчицький.

У зустрічі також взяв участь настоятель госпітального храму Покрови Пресвятої Богородиці при Національному військово-медичному клінічному центрі, військовий капелан протоєрей Олег Скнар.

«Ви воюєте на важкому і надзвичайно важливому напрямку – боретеся за життя і здоров’я наших захисників від російської навали. Кожен з вас є для нас новітнім героєм, тож я дякую за ваше самовіддане служіння. Зі свого боку ми продовжимо всебічну підтримку нашого війська та укріплюватимемо дух оборонців Батьківщини», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Також з нагоди нещодавнього Дня медичного працівника Блаженнійший владика відзначив військових медиків високими церковними нагородами.