Предстоятель УГКЦ обговорив з головою Фонду держмайна можливості співпраці

16 квітня, 16:18
Суспільство
Предстоятель УГКЦ обговорив з головою Фонду держмайна можливості співпраці - фото 1
16 квітня у своїй резиденції в Києві Блаженніший Святослав провів зустріч із головою Фонду державного майна України Віталієм Ковалем.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Під час зустрічі сторони обговорили можливості співпраці у сфері відбудови України, ґрунтуючись на спільних цінностях. Глава УГКЦ ознайомив п. Віталія із планами та напрямами діяльності УГКЦ, спрямованими на відновлення країни, зокрема розвиток шкіл, садочків, центрів допомоги ВПО та реабілітації військових.

Зважаючи на потребу у приміщеннях для реалізації цих проектів, Віталій Коваль висловив готовність до співпраці, адже Фонд держмайна володіє різними майданчиками та площами, які можна орендувати.

Пан Віталій також розповів Главі УГКЦ про роботу фонду, його систему корпоративного управління та поточні виклики. Крім того, ознайомив з новими напрямами діяльності фонду, як-от управління санкційним майном і Земельним банком.

Блаженніший Святослав згадав про свого попередника, митрополита Андрея Шептицького, який був засновником першого Земельного іпотечного банку та Галицького господарсько-молочарського союзу, що сприяли розвитку сільських кооперативів. Цінні папери цього банку згодом визнавалися у Європі та США.

Глава УГКЦ наголосив, що Андрей Шептицький також пропагував принципи «позитивної суми», які залишаються актуальними й у сучасному світі. Вони передбачають взаємовигідні правила в політиці, економіці, соціальних, особистих та інших сферах життя.

«Сьогодні важливо приймати рішення, ґрунтуючись на правильних цінностях і державницькій позиції», — наголосив Блаженніший Святослав.